KAMCO - Riešenie pre ústredné kúrenie

info ikona+421 905 456 049

Preplachovacia akadémia

logo preplachovacia akademia

Popis

Výrobcovia kotlov trvajú na tom, že vykurovacie systémy sa majú dôkladne prepláchnuť pri inštalácii nového kotla do starého systému, a môže dokonca podmienené záruky na toto. V dôsledku toho, a pretože mnoho starých systémov má problémy s cirkuláciou, preplachovacie čerpadlo je dnes nevyhnutnou súčasťou servisných technikov a montážnikov.

Každé Clearflow kamco preplachovacie čerpadlo prichádza s komplexnými pokynmi, ale ako bonus ku každému čerpadlu ma zákazníka právo zúčastniť sa zdarma na školení v našich dielnach St Albans. Organizujeme ich hlavne v štvrtok.

Pre kvalifikovaných, skúsených kúrenárov, trvajú približne štyri a pol hodiny, a zabezpečia, že montážnici môžu s dôverou preplachovať vykurovacie systémy a získať čo najlepšie výsledky. Máme plne vybavenú školiacu miestnosť s kompletným systémom vykurovania, na ktorých sú preukázané správne postupy.

Preberieme podľa typu vykurovacieho systému a ako najlepšie ich vypláchnite. Typy uzavretých systémov sú are vented, sealed, combi boiler, microbore, gravity hot water, single-pipe, single-feed cylinders and thermal store systems.

Školenia nehovoria, čo máme robiť ale aj čo nerobiť, a diskutujeme s vami o okolnostiach, za ktorých možno považovať vykurovacie systémy za prepláchnuté.

Zistíte, že príprava je veľmi poučná. Vyrobili sme a používame preplachovacie čerpadla od roku 1992 a radi by sme odovzdali know-how a získané poznatky našim zákazníkom.


logo maroxMAROX, s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava © 2018