KAMCO - Riešenie pre ústredné kúrenie

info ikona+421 905 456 049

SOOTBREAKER GS

182

Popis
Návod na použitie
Balenie

Plyn je vo svojej podstate čisté palivo, ale spálené usadeniny sa môžu vytvoriť v dôsledku nedokonalého spaľovania, v dôsledku nedostatočného prívodu vzduchu, alebo nesprávnej inštalácie.

V domácnostiach sa často vyskytujú v dôsledku páperia, vlasov a ďalších nečistôt ktoré sa objavujú so spaľovacím vzduchom a karbonizáciou na povrchu výmenníka tepla.

SOOTBREAKER GS čistí domáce a komerčné plynové kotlové výmenníky tepla, zatiaľ čo je kotol zapnutý, a vyčistí oblasti, ktoré nemožno dosiahnuť ručnými metódami čistenia.

SOOTBREAKER GS je zmes oxidačných činidiel a katalyzátorov v tekutej forme takže môže byť nastriekaný priamo na výmenník tepla, a môže dosiahnuť inak neprístupné oblasti.

Aplikácia a použitie:

Nechajte prístroj zapnutý aspoň 10 minút a potom ho vypnite. Jemne nasprejujte plochu výmenníka tepla so SOOTBREAKER GS až kým bude vlhká, a potom opäť zapnite zariadenie, ako náhle to bude možné. Nechajte ho zapnutý 10 minút a potom ho vypnite. Niektoré biele pary možno vidieť z kotlových spalín počas reakcie – je to normálne.

Znovu otvorte kotol a ak je to potrebné, odstráňte všetky zvyšné uvoľnené usadeniny pomocou vysávača.

U domácich kotlov postupujte vyššie uvedeným postupom, ale po odstránení krytu, použite hranatý sprej na striekanie do tepelného výmenníka, a ak je to možné, zhora nadol. Pred čistením umiestnite pod spotrebič noviny, aby ste zachytili zvyšky z procesu.

UPOZORNENIE: Tento výrobok je určený na použitie iba kvalifikovaným osobám na servis plynových spotrebičov.

K dispozícii v:
Krabica 4x1 l špeciálny sprejové balenie a predĺžené trysky
Krabica 12x1 l náplň bez rozprašovača
Krabica 4x5 L náhradné balenie
25 litrová bandaska


logo maroxMAROX, s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava © 2018